Q Ekspert Biuro Nieruchomości

TELEFON

(+48) 501-676-601

E-MAIL

nieruchomoscipb@gmail.com

BIURO

ul. Firlejowska 2a/16, 20-306 Lublin

Opis

Na sprzedaż działka budowlana na osiedlu Mały Raj wraz z udziałem w terenie rekreacyjno-wypoczynkowym z bezpośrednim dostępem do rzeki Wieprz


W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oferowany grunt oznaczony symbolem 1MNR2 – zabudowa jednorodzinna i zabudowa zagrodowa o następujących ustaleniach:

* możliwość zabudowy do 25% powierzchni budowlanej
* maksymalna wysokość zabudowy do 12m
* szerokość elewacji frontowej nowych budynków nie większa niż 20m
* kształt dachu dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia od 10-45 stopni z dopuszczeniem dachu płaskiego


KSZTAŁT, WYMIARY i POWIERZCHNIA: działka o numerze ewidencyjnym 37/41151mkw w kształcie prostokąta o wymiarach ok 30m/40m (przez działkę przechodzi napowietrzna linia niskiego napięcia ale nie koliduje to z zabudową)


DOJAZD: do działki zapewniony dojazd, usypana i utwardzona droga wewnętrzna aż do terenu rekreacyjnego

MEDIA: linia energetyczna w bliskiej odległości, dostępna jest również woda (w utwardzonej drodze wewnętrznej), gaz w bliskiej odległości

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację podczas której chętnie udzielę dodatkowych informacji na temat wybranego ogłoszenia oraz przekażę zgromadzone dokumenty.

Q Ekspert Nieruchomości Gruntowe to kompleksowe i profesjonalne podejście doradcy ds. nieruchomości gruntowych, które zaoszczędzi Państwa czas oraz zabezpieczy cały proces kupna i sprzedaży wybranej przez Państwa nieruchomości, zapraszamy.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela i mają charakter wyłącznie informacyjny oraz mogą podlegać aktualizacji.
Oferta dotycząca powyższej nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.