Q Ekspert Biuro Nieruchomości

TELEFON

(+48) 501-676-601

E-MAIL

nieruchomoscipb@gmail.com

BIURO

ul. Firlejowska 2a/16, 20-306 Lublin

Piotr Białas - właściciel biura
Od ponad 20 lat jestem przedsiębiorcą, a od 5 lat pracuję i pomagam w sprzedaży i kupnie nieruchomości gruntowych.

Biorę udział w licznych warsztatach i szkoleniach związanych z branżą nieruchomości oraz rozwojem osobistym, dzięki temu podnoszę swoje kwalifikacje, zdobywam kolejne cenne wskazówki do dalszych działań i szukania różnych rozwiązań. Uzyskana wiedza i doświadczenie obejmuje nie tylko techniczne i prawne aspekty obrotu nieruchomościami, to także umiejętność zrozumienia indywidualnych potrzeb Klienta i dostosowania się do zmieniających się warunków rynkowych.

Moja praca stała się nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim jest źródłem satysfakcji i spełnienia, jest miejscem interakcji z różnymi ludźmi i budowaniu relacji, jest dzieleniem wspólnych celów i wartości oraz dostarczania inspiracji ludziom i satysfakcji płynącej z osiąganych wspólnie sukcesów.

W mojej pracy wspomaga mnie zespół ekspertów z dziedziny prawa, architektury i budownictwa, geodezji, finansów jak również notariusze, szkoleniowcy i pośrednicy ale przede wszystkim wyjątkowych i rzetelnych ludzi, którzy każdego dnia przyczyniają się do osiągania założonych celów i pokonywania kolejnych barier.

Obszary w których możemy podjąć współpracę to w szczególności sprzedaż i zakup nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym i faktycznym, pomoc inwestorom w analizie i znalezieniu odpowiedniego gruntu pod planowaną inwestycje oraz podnoszenie wartości nieruchomości na zlecenie właściciela.

Dzięki współpracy, którą chętnie podejmuje i wsparciu odpowiednich jednostek można osiągnąć zamierzone cele, ale najważniejsi są ludzie, dbałość o ich potrzeby i powierzony majątek.

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.” – Konfucjusz